Zgłoszone tereny w konkursie:

 

 

 

 

 

 

1. Grunwaldzka 25 B – Zespół Szkół Samochodowych

 

2. Róg ul. Jamontta i Szosa Lubicka

 

3. Łyskowskiego 37 A

 

4. Asnyka 14-14B, Broniewskiego 53, 51B-51C, 59A

 

5. Fosa Staromiejska 12/14 – Sąd Rejonowy w Toruniu

 

6. Żwirki i Wigury 29

 

7. Olimpijska 2

 

8. Przedzamcze 6 – Hotel 1231

 

9. Jeżynowa 7

 

10. Skwer pomiędzy ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego a ul. Uniwersytecką

 

11. Bulwar Filadelfijski 11 – Hotel Copernicus

 

12. Poznańska 49 – Dom Zakonny w Toruniu
Kategoria „Mistrz Toruńskich Ogrodów”, aby zagłosować wyślij sms o treści: TO2019.01 na nr 7168 (koszt 1,23 zł z VAT) w terminie 09.08.2019-22.08.2019

 

13. Łyskowskiego 7e

 

14. Szosa Lubicka 6-8-10

 

15. Sobieskiego 20-26

 

16. Polna 11

 

17. Pomarańczy 14

 

18. Przylaszczkowa 3

 

19. Sadowa 28

 

20. Brzoskwiniowa 60

Kategoria „Mistrz Toruńskich Ogrodów”, aby zagłosować wyślij sms o treści: TO2019.02 na nr
7168 (koszt 1,23 zł z VAT) w terminie 09.08.2019-22.08.2019

 

21. Świętopełka 36 c

Kategoria „Mistrz Toruńskich Ogrodów”, aby zagłosować wyślij sms o treści: TO2019.03 na nr
7168 (koszt 1,23 zł z VAT) w terminie 09.08.2019-22.08.2019

 

22. Danielewskiego 6 – Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska

 

23. Rynek Staromiejski 4 – Cukiernia Sowa

 

24. Rynek Staromiejski 10 – Pierogarnia Stary Młyn

 

25. Niesiołowskiego 24 B

 

26. Rolnicza 2-6, Rolnicza 14, Rolnicza 8, Traktorowa 44-50, Traktorowa 52-52A

 

27.  Rynek Staromiejski 7, Podmurna 62/68 – Dom Harcerza, Piernikowe Miasteczko

 

28. Zamenhofa 28

Kategoria „Mistrz Toruńskich Ogrodów”, aby zagłosować wyślij sms o treści: TO2019.04 na nr 7168 (koszt 1,23 zł z VAT) w terminie 23.08.2019-05.09.2019

 

29. Winnica 45-45D

 

30. Sobieskiego 2-16; Podchorążych 2-4

 

31. Boboli 23

Kategoria „Mistrz Toruńskich Ogrodów”, aby zagłosować wyślij sms o treści: TO2019.05 na nr 7168 (koszt 1,23 zł z VAT) w terminie 23.08.2019-05.09.2019

 

32. Grasera 3 – Przedszkole Miejskie nr 18

 

33. Szosa Bydgoska 49 – Wodociągi

 

34.  Rybaki 9

 

35. Buszczyńskich 7c

 

36.  Dekerta 19-19B

 

37. Rybaki 31-35 Wodociągi

 

38. Polna/Nila

 

39. Watzenrodego 5, 7; Freytaga 3, 5

 

40. Jana Piwnika 4

 

41. Tartaczna 15

 

42. Żywiczna 3

 

43. Warzywna 14

 

44. Warzywna 6

 

45. Legionów 182

 

46. Watzenrodego 12, 14; Hubego 8

 

47. Rydygiera 14e

 

48. Wały gen. Sikorskiego 22

 

49. Panny Marii 9 – Hotel Solaris

 

50. Żwirki i Wigury 56

 

51. Polna 56

 

52. Buszczyńskich 3e

 

53. Bartnicza 3

 

54. Niesiołowskiego 24 D

 

55.  Bulwar Filadelfijski 18 – Hotel Bulwar

 

56. Poznańska 52 – Dom Muz

 

Copyright® 2012: PZITS     Wykonanie: ITServNET Michał Burzański